0 (262) 223 12 34

LAVANTA KURU TEMİZLEME HAKKINDA

Lavanta Kuru Temizleme & Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri adıyla Mayıs 2012’de Derince’de kurulmuştur.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Firmamızda insan sağlığına ve çevreye dost, AB standartlarına uygun otomatik makineler kullanılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde çevre kirliliğine neden olan ve doğaya zarar veren atıklar özel olarak depolanarak atık imha firmalarına gönderilmektedir.

Hijyene verilen önem nedeniyle halı yıkama departmanımızda havuz sistemi ve kuyu suyu kullanılmamaktadır.

İşletmemizde halı ve tekstil ürünleriniz tam otomatik makinelerle, yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanmakta, kapalı ortamda tam olarak kurutulmaktadır. Ambalajlamanın ardından ürünleriniz adresinize teslim edilmektedir.

Klima sistemli kapalı kurutma alanımız olması nedeni ile halı yıkama hizmetimiz 4 mevsim yapılmaktadır.

Çevreyi ve doğayı korumak adına firmamızda demir askı ve ince plastik kullanılmaktadır.

Hizmet alanını genişletmek ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek amacıyla Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi Karşısında, SYMBOL ve 41BURDA AVM'lerde şubelerimiz bulunmaktadır.

Halı yıkama, Kuru Temizleme ve Ütü hizmetlerinde profesyonel işgücü çalıştırarak kaliteli hizmetten ödün vermemekteyiz. Yapılan hizmetler karşılığında uygun fiyat politikası ve kampanya uygulamalarımız ile çalışan ev hanımlarının daha uygun fiyata hizmet almasını sağlamaya çalışmaktayız.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda Kuru Temizleme, Çamaşır Yıkama ve Halı Yıkama hizmetlerimizin yanında, sigortalı ve profesyonel personelimizle aşağıda yazılı temizlik hizmetlerini de yapmaya başlamış bulunmaktayız.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

50 000+
Yıkanmış Gömlek
50
Çamaşır Makinesi
10 000+
Kuru Temizlenmiş Ürün
1000
Mutlu Müşteri