0 (262) 223 12 34

CORONA VİRÜS NEDİR?

Covid-19 olarak adlandırılan virüs, koronavirüs ya da corona virüsü adıyla biliniyor. Bağışıklık sistemi zayıf olan hasta ve çocuklarda ölümcül olabilir. Bu hastalığın salgın haline gelmesinin ana sebeplerinden biri kişisel temizliğe dikkat etmemek (elleri yıkamamak, hapşırırken dikkatli olmamak vs.) ve yaşam alanlarımızın dezenfeksiyonunu yaptırmamamızdır.

Yaşam alanlarımızın dezenfeksiyonu grip ve benzeri hastalıkların salgın haline dönüşmesini engellemeye yardımcı olabilir.

Çalıştığımız iş yerlerinde, okullarda, restorantlarda, bindiğimiz toplu taşıma araçlarında, otellerde, yaşam alanlarında ortam dezenfeksiyonu yapılıp yapılmadığı önem taşımaktadır. Maruz kaldığımız ve sağlığımızı tehdit edebilecek hastalık yapıcı virüs, bakteri gibi unsurlardan kurtulmanın yolu dezenfeksiyon ve temizliktir.

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı özellikteki mikrop ve virüslerin ortamdan uzaklaştırılması veya ortadan kaldırılması işlemidir. Bu işlem genellikle kimyasalların oluşturduğu dezenfektan maddeleri kullanılarak yapılmaktadır. Dezenfeksiyon işlemi belirli periyotlar halinde mutlaka yapılmalıdır.

CORONA DEZENFEKTE

Dezenfeksiyon işlemi için kullanılacak dezenfektan maddede bulunması gereken bazı önemli özellikler mevcuttur.

NERELERİ DEZENFEKTE EDİYORUZ?

Tüm Yaşam Alanlarınızı dezenfekte ediyoruz.

Başlıca ev dezenfekte, otel Dezenfekte, fabrika dezenfekte, ofis dezenfekte, kuaför dezenfekte, bina dezenfekte, bahçe dezenfekte gibi alanlarınızı dezenfekte şirketi olarak dezenfektasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

50 000+
Yıkanmış Gömlek
50
Çamaşır Makinesi
10 000+
Kuru Temizlenmiş Ürün
1000
Mutlu Müşteri